Series
Ratings
341
Why Women KillRated ★ 4.0- Secret InvasionRated ★ 3.0
- Battle of FatesRated ★ 3.0
- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 3.0
When they Cry : KiraRated ★ 4.0
When They Cry: KaiRated ★ 4.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 5.0
Student Council's DiscretionRated ★ 3.5
Student Council's DiscretionRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 4.0