Series
Ratings
30
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- KarmaRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 0.5