Series
Ratings
88
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- The Story of God with Morgan Freeman Season 2Rated ★ 4.0
The Story of God with Morgan FreemanRated ★ 4.0- Korea from AboveRated ★ 2.0
- The Boss Baby: Back in Business Season 3Rated ★ 3.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
VersaillesRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0- Narcos: MexicoRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0