Series
Ratings
11- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 5.0
- Bridal MaskRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5