Series
Ratings
275- XO, Kitty Season 2Rated ★ 4.5
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Pale MoonRated ★ 4.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Eye Love YouRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.5- Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 4.0
- Strong Woman KangNamSoonRated ★ 4.5
- My Lovely LiarRated ★ 4.5
My Personal WeathermanRated ★ 5.0- Black KnightRated ★ 2.5
- Mad for Each OtherRated ★ 5.0
- TrolleyRated ★ 3.0
- AgencyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- King the LandRated ★ 3.5