Series
Ratings
63
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0- Lovely RunnerRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 2.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0