Series
Ratings
40- AdolescenceRated ★ 4.0
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.0

UnframedRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- A Dance From AfarRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- LTNSRated ★ 4.0