Series
Ratings
82
The GuestRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0