Series
Ratings
49- The DinosaursRated ★ 3.5
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- AsuraRated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Comedy RoyaleRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 4.0- I Am SoloRated ★ 4.0