Series
Ratings
108
My MisterRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
- QueenRated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.5
- Forever YoursRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.5
Mr. DukeRated ★ 4.5- Angel's KissRated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.5
- MisaengmulRated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- My Fair LadyRated ★ 4.5
Shining DaysRated ★ 4.5