Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.0- SNL Korea Reboot Season 1Rated ★ 3.0
- SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0- DxyzRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
- Season 4Rated ★ 4.0
Season 3Rated ★ 3.0
Season 2Rated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 4.5