Movies
Ratings
251- Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Under the SunRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0- BargainRated ★ 4.0
- The PactRated ★ 0.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0