Titles you rated
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0

Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 2.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0- Yarichin Bitch ClubRated ★ 3.5
I-LANDRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0