Series
Ratings
230- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Doctor SinRated ★ 3.0
- Too Hot to HandleRated ★ 4.0
- Battle of FatesRated ★ 3.0
- UzumakiRated ★ 2.5
- Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 2.5
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0