Series
Ratings
63- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0- GlitchRated ★ 2.5

I Live AloneRated ★ 4.0