Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Should We Kiss FirstRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5

The ProducersRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0