Titles you rated
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 3.0

The LegendRated ★ 2.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0