Series
Ratings
76
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.5- Movie RoomRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0- LAN LifeRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5