Titles you rated

A Man and a WomanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5