Series
Ratings
114
The Good WifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- FirebirdRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Smile, YouRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0