Series
Ratings
51
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0