Movies
Ratings
114
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0- Slow VideoRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.5