Series
Ratings
95
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Flames of DesireRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
A Man Called GodRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5