Series
Ratings
61- The TrunkRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- Montana JonesRated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0