Series
Ratings
33
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Toy SoldiersRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5