Series
Ratings
115- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
The Crowned ClownRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Avengers Social ClubRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 0.5- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0