Series
Ratings
714- Sounds of WinterRated ★ 4.0
- Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 2.5
- Dept. QRated ★ 3.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
- 철학자의 요리Rated ★ 3.0
- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 1.5
- The DinosaursRated ★ 3.0
- 더 코리안 셰프Rated ★ 3.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 3.5
- King of Collectibles: The Goldin Touch Season 3Rated ★ 3.0
- K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- King of Collectibles: The Goldin Touch Season 2Rated ★ 3.0
- Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0