Series
Ratings
992- 어른 김장하Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Blossoms ShanghaiRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The FrogRated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Irma VepRated ★ 4.5
- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5- The SympathizerRated ★ 3.5
- Pretend It's a CityRated ★ 4.0
- American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
- 코미디 리벤지Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
- EBS DocuprimeRated ★ 4.0