Series
Ratings
58- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 2.5
CODE:BREAKERRated ★ 1.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.0- The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0- RevenantRated ★ 3.5
- Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0- One Dollar LawyerRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Sisyphus : the mythRated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 2.0