Series
Ratings
27- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0