Titles you rated
Thank YouRated ★ 4.5- Ohlala CoupleRated ★ 4.0
DamoRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Unkind WomenRated ★ 4.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0