Movies
Ratings
91
The PrestigeRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5