Series
Ratings
21- Futurama Season 11Rated ★ 2.0
- BargainRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Backstreet RookieRated ★ 5.0- Futurama Season 7Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 4.0- Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Powerpuff GirlRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0