Movies
Ratings
237
The Bank JobRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 5.0