Series
Ratings
60
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 3.5
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Sad Love StoryRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.0
Loving YouRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Precious FamilyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 3.5