Series
Ratings
53
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Black MirrorRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0