Series
Ratings
28- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Resident PlaybookRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5