Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- KAIST Season 1Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0