Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0