Series
Ratings
12
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0