Series
Ratings
361- Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 4.0
- Beyond the BarRated ★ 2.5
- You Season 5Rated ★ 4.0
- Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 5.0
- The Recruit Season 2Rated ★ 0.5
- NewtopiaRated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.5
- Let's Get DivorcedRated ★ 2.5
- Undercover High SchoolRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- My Dearest NemesisRated ★ 3.0
- The ResidenceRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 4.0- The Solitary Gourmet: Delicious but Bittersweet ... Inogashira Goro's MisfortuneRated ★ 3.5
- Love ScoutRated ★ 3.0
- YipsRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0