Series
Ratings
1002
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.5- CursedRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0- Ripper StreetRated ★ 3.5
My Daddy Long LegsRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 3.0
Handa-kunRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- The Night ShiftRated ★ 3.0
Alice & ZorokuRated ★ 3.5- Fork you Boss Season 2Rated ★ 3.5
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
- The Good DetectiveRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5- South Korean ForeignersRated ★ 3.5