Titles you rated
- Star Trek: DiscoveryRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.5- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 2.5