Series
Ratings
51- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0