Series
Ratings
236- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 1.0
- Captivated, by YouRated ★ 4.0
- Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0- Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 4.0
- Zootopia+Rated ★ 3.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Golden KamuyRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5