Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0