Series
Ratings
93
Fight For My WayRated ★ 2.5- Delicious GuysRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
- Blue TowerRated ★ 4.5
- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- Three MenRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0