Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Transporter: The SeriesRated ★ 5.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 4.0