Series
Ratings
27- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0- Mr. TrotRated ★ 4.5
- Miss TrotRated ★ 4.0
- JTBC LectureRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5