Titles you rated
JumanjiRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5- Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
HancockRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5- Hear MeRated ★ 4.5